Hratelné frakce – Icénové

Iceni2

Čtvrtou hratelnou frakcí kterou Vám dnes představíme jsou Icénové zastupující v Rome Total War 2 Britskou frakci…..

Více se o nich dozvíte v tomto článku…

Iceni_mon_256

„Železo, dobývání, hrdost.“

 

Icénové, jihobritský kmen z doby železné, jsou hrdí a nelítostní lidé. Obývají nížiny, bažiny a mokřiny, které sousedí se Severním mořem, jižně od the Wash. Jsou to zkušení nájezdníci, kteří se často účastní bitev se sousedními kmeny, Boritany a Atreby

Icéni používají ve válce hlavně pěchotu. Mezi její výbavu patří velký oválný, nebo obdélníkový štít a meč, nebo oštěp. Jejich hlavním rozdílem oproti keltským kmenům z kontinentu jsou malby nebo tetování na jejich kůži a větší používání praků v bitvě. Ačkoliv používají lehkou kavalerii, Icénové a další britské kmeny jsou proslavené svými vysoce pohyblivými válečnými vozy. Po oslabení nepřátel oštěpy, válečníci sesednou z vozů a vyrazí na své nepřátele ve stylu homérovských šampiónů.

Na rozdíl od ostatních barbarů, Icénové založili vlastní hlavní město, známé jako Venta Icenorum, stejně jako další náboženská centra. Ačkoliv je jejich ekonomika založená na zemědělství, je velmi sofistikovaná-dokonce razí vlastní mince. Jejich kultura, zručnost a bohatství je znázorněno ve formě zlatých nákrčníků a dalších šperků, nošených jejich náčelníky.

Jako hratelná frakce, jsou Icéni odvážní a bojechtiví, dovolávání se bohyně Andraste, jak to dělají při bitvách je inspiruje dokonce ještě k odvážnějším skutkům. Jejich znalosti železa jim poskytují příjem stejně, jako nájezdy a rabování. A protože jsou válečnická společnost, štěstí obyvatel se zvýší s každou nově vyhlášenou válkou.

Icénové mají potenciál ovládnout britské kmeny doby železné. Za mořem leží keltská Galie a Ibérie…Mohou Icéni toto vše sjednotit pod svůj prapor?

PaintedOnes

Autor překladu: Žumpa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette