Attila:TW – kampaňové DLC „Poslední Říman“

343462_w675
Tento rozšiřující balíček vyjde na Steamu 25.6.2015 za 14.99€.
Informace o obsahu
– Nová rozsáhlá mapa tažení
– Nová frakce „Expedice“ s novými herními prvky
– 5 hratelných frakcí s dodatečnými novými jednotkami, technologiemi a budovami
– Náročné tažení s velkým důrazem na dramatický příběh

Více informací v článku….

Podrobnosti o obsahu
Píše se rok 533 po Kristu. Během posledního století zmizela Západořímská říše z mapy světa.
Velkolepost Říma však i nadále přežívá ve Východořímské říši; toto impérium je ještě stále při síle a sní o tom, že získá zpět svou ztracenou slávu.
Císař Justinián ví, že mu zbývá jen jediný riskantní krok – ambiciózní a nebezpečný pokus získat to, co mu po právu náleží, a obsadit znovu Západ dřív, než celý Řím zmizí v propadlišti dějin. Jedná se však o vskutku herkulovský úkol, neboť po celém Středomoří se vyrojila a vzkvétá řada barbarských království. Takovouto výpravu může vést jen jediný muž.
Bývalý osobní strážce jeho otce, hrdina bitvy u Dary a velitel, jenž nemilosrdně potlačil povstání Níká.
Belisarius je poslední nadějí umírající říše, poslední pravý Říman.
Jedinečné tažení s novými herními prvky
Balíček tažení Poslední Říman je výpravné rozšíření hry Total War: ATTILA, které přináší bohatý, na jednotlivé mise rozdělený příběh, jenž se odehrává na detailně propracované mapě tažení v oblasti Středomoří.
Zkušení hráči série Total War se zde ujmou role Belisaria a společně s jeho římskou expedicí musí vyrvat původně římská území ze spárů barbarských nepřátelských vojsk.
Prostřednictvím série nových příběhových událostí a misí zde ožívá příběh o snaze splnit povinnost vůči císaři Justiniánovi. O vaši pozornost se budou hlásit císař, císařovna i vaše vlastní manželka Antonina a zadávat vám různé náročné úkoly, které si budou nezřídka vzájemně odporovat. Jejich plněním budete získávat potřebné vojáky a zásoby, ovšem pokud někoho urazíte, ohrozíte tím už tak dost nejistý osud výpravy.
Můžete ovšem také vyhlásit nezávislost, pokusit se obnovit slávu Západořímské říše pod svou vlastní zástavou a nedělit se o slávu a nesmrtelnost s konstantinopolským dvorem.
Zůstanete věrní Justiniánově vizi o osvobození Říma z rukou barbarů? Nebo vykročíte vlastní cestou a prohlásíte se za nového císaře západního Říma?
Nová mapa tažení
Mapa tažení Poslední Říman je rozsáhlým a nesmírně podrobným vypodobněním střední části západní Evropy z roku 533 n. l., na které se nachází 35 provincií rozdělených do 100 různých oblastí, jež zahrnují Itálii, severní Afriku, Španělsko a Francii.
Hratelné frakce
V rozšíření Poslední Říman se nachází pětice hratelných frakcí – zbrusu nová Římská expedice, dále Ostrogóti, Vandalové, Frankové a Vizigóti. Každá z nich má vlastní rysy a nové počáteční pozice na mapě.
Království Vandalů ohrožuje vzpurná Sardinie a odhodlaní Římané, ostrogótské království má zase velké problémy se svou prořímskou královnou a požadavky na uzavření nevýhodného spojenectví. Obě říše se snaží upevnit své hranice a získat co nejvíc z italských úrodných a bohatých zemí; ovšem Belisaria předchází jeho reputace a všichni vědí, že zvíře zahnané do kouta bude bojovat do posledního dechu.
Pro Franky a Vizigóty představuje návrat Římanů vítanou příležitost. Obě tato království vzkvétají, jsou plná síly a lační po boji. Nyní nadešla jejich chvíle, konečně mohou rozšířit svá území; a jelikož ostatní místní velmoci jsou zaneprázdněny bojem o vzdálenou Afriku, Evropa jen čeká, až z popela Říma povstane nějaká nová, ještě větší říše!
Nové jednotky
Kromě upraveného seznamu jednotek získají primární frakce v rozšíření Poslední Říman také následující nové jednotky.
Římská expedice
– Bucelariové (gardová jízda)
– Federáti (pěchota s meči)
– Skutatoi (pěchota s meči)
– Antesignani (pěchota s meči)
– Limitanei (pěchota s kopími)
– Skutatoi s oštěpy (pěchota s oštěpy)
– Skutatoi se sekerami (pěchota se sekerami)
– Strážní Bucelariové se sekerami (pěchota se sekerami)
– Katafrakti (úderná jízda)
– Klibinariové (úderná jízda)
– Bucelariové (úderná jízda)
– Federátská kavalerie (kontaktní jízda)
– Federátští jízdní lučištníci (střelecká jízda)
– Hippo Toxotai (střelecká jízda)
Vandalové
– Vandalští jezdci (kontaktní jízda)
– Šlechtická vandalská jízda (kontaktní jízda)
– Vandali Comitatus (úderná jízda)
– Maurští odvedenci (pěchota s kopími)
– Šlechtičtí vandalští šermíři (kontaktní pěchota)
Ostrogóti
– Sagitariové (střelecká pěchota)
– Elitní Sagitariové (střelecký pěchota)
– Ballistariové (střelecká pěchota)
– Iuvenes (kontaktní pěchota)
– Milites (pěchota s meči)
– Milites s oštěpy (pěchota s oštěpy)
– Milites Comitatenses (pěchota s meči)
– Milites Comitatenses s oštěpy (pěchota s oštěpy)
– Veteráni (pěchota s meči)
– Veteráni s oštěpy (pěchota s oštěpy)
– Domestici (elitní pěchota)
– Scholae (elitní jízda)
– Comes (velitelská jednotka)
– Vrhači oštěpů (základní harcovníci)
– Šlechtičtí vrhači oštěpů (elitní harcovníci)
Nové technologie a budovy
Balíček tažení Poslední Říman přináší mnoho nových technologií a budov.
Římská expedice má k dispozici výrazně upravený technologický strom Říma s 20 novými technologiemi a zbrusu nový strom budov, jenž je specifický výhradně pro Expedici.
V případě vyhlášení nezávislosti se nabídka budov přemění na tradiční římskou sadu, která lépe vyhovuje požadavkům nového samozvaného císaře.
Ostatní hratelné frakce mají též k dispozici nové kombinace západořímských a barbarských technologií a budov.
Zdroj = http://store.steampowered.com/app/343462/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette