Hratelné frakce – Řím

Romefactionbannermap

A máme tu pro Vás první překlad hratelných frakcí v Rome 2:Total War. Určitě jste tuto novinku již četli jinde, ale náš web byl spuštěn až dnes a proto Vám postupně přineseme všechny překlady. Autorem článku je uživatel Žumpa Grin z našeho fóra.

Více se o Římě dozvíte v tomto článku…

Rome_Faction

“Síla, čest, povinnost.”

Republika římská je v období velkého růstu. Pyrrhos a jeho řečtí válečníci byli vyhnáni z pobřeží Itálie a vzkvétající Republika se může pochlubit vojenskou silou schopnou splnit její ambice. Řím je hlavní silou na Apeninském poloostrově a stojí na zlomovém bodě historie. Ale aby mohl růst, musí dobývat. Na severu leží Etruská Liga a za ní barbarské země. Na východě se nachází Řekové a na jihu a západě Kartaginci…

400px-FactionRevealRomelink

Poté co svrhla vládu Etruských králů v roce 500 př. n. l., Republika Římská se stala nevídanou silou. Vojenská služba je pro občany povinná a je to jedna z největších služeb, které můžou udělat. Toto dělá Republiku militaristickou do morku kostí.

Síla římské armády tkví v organizaci, disciplíně a v dokonalé vojenské doktríně. Dobře vycvičená a vybavená těžká pěchota je páteří armády. Mladí, lehce vybavení Hastati tvoří první linii. Za nimi stojí zkušenější Principes, vybavení kroužkovou zbrojí. Nejstarší a nejzkušenější Triarii uzavírají křídla. Tyto jednolité formace podporuje římská kavalérie, neboli Equites.

 

Jako hratelná frakce, Řím ekonomicky těží z jeho vynikajícího kovářství, disponuje vyspělou vojenskou technologií a využívá masy k udržení veřejného pořádku. Navíc hráč bude ovládat záležitosti Říma jako hlava jednoho ze tří římských rodů: Juliovců, Corneliovců a Juniovců. Každý z nich mu poskytne další ekonomické, vojenské a kulturní výhody.

FactionRevealRome1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette