Total War: WARHAMMER II

Dnes došlo na oznámení data vydání Total War: WARHAMMER II. hra vyjde 28. Září.

Základní verze bude stát 59.99€ / 1572 Kč. Speciální edice nazvaná Serpent God bude stát celých 119€ / 3118Kč!

Před tisíci lety konkláve mágů z řad vznešených elfů pod tlakem invaze Chaosu vytvořila rozsáhlý, tajemný vír. Měl ze světa vysát kouzelné vichry stejně, jako když se vypouští oceán a odvát démonské hordy zpátky do říše Chaosu. Velký vír však začal slábnout a svět se opět ocitl na pokraji zkázy.
Začaly se srocovat mocné síly, jejichž cílem je vír opět posílit katastrofu odvrátit, jenže se objevili I tací, kteří chtějí jeho strašlivou energii ovládnout pro své temné plány. Závod začal a osud samotného světa leží v rukách vítěze.

  

Více informací o hře najdete uvnitř tohoto článku Wink

Hru si můžete již nyní předobjednat na Steamu Wink

Obránce Ulthaunu princ Tyrion vede vznešené elfy v zoufalé snaze stabilizovat vír, který se vznáší nad jejich domovským kontinentem.

Slannský kněžský mág Mazdamundi ze svého trůnu vede své ještěranské válečné zástupy směřující na server od Lustrie. I on je rozhodnut pohromě zabránit, třebaže způsoby Prastarých musejí
převládnout.

Z Naggarothu a jejich spletitých Temných arch se vyvalily sadistické hordy temných elfů v čele s čarodějným králem Malekith. Cítí ve víru obrovskou slabost – a v jeho zániku velkou příležitost.

A mezitím se formuje čtvrtá, dosud zdrženlivá rasa, její pohnutky jsou zahaleny zlověstnými plány a machinacemi. Čas odhalení nadešel…

Čtyři rasy, čtyři výsledky a jediný cíl: ovládnutí Velkého víru, ať chceme nebo ne.

O hře Total War™: WARHAMMER® II:

V druhém pokračování trilogie oceňované hry Total War: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, se hráči ponoří do nové strhující výpravné kampaně, která se odehrává na rozlehlých kontinentech Lustrie, Ulthuanu, Naggarothu a Jižních zemí. Kampaň s názvem Velký vír postupně vyústí v rozhodující vrcholnou koncovku, jakou jste dosud v žádné hře ze série Total War nezažili.

Hráči se vžijí do role jednoho z 8 legendárních lordů napříč 4 ikonickými rasami ze světa fantasy bitev Warhammeru a budou muset zdárně vykonat řadu mocných tajemných rituálů, které slouží ke stabilizaci nebo narušení Velkého víru. A během toho všeho se budou navíc muset popasovat s ostatními rasami. Každý z legendárních lordů disponuje unikátní geografickou startovní pozicí a každá rasa nabízí nový charakteristický herní styl s unikátními mechanikami kampaně, výpravou, metodami válčení, armádami, nestvůrami, kouzelnickými tradicemi, legendárními postavami a impozantními novými schopnostmi pro bombardování bitevního pole.

Krátce po uvedení získají majitelé původní hry i Total War™: WARHAMMER II přístup ke kolosální nové spojené kampani. Po splynutí pevninských ploch Starého světa a Naggarothu, Lustrie, Ulthuanu a Jižních zemí do jedné mapy se hráči budou moci vydat na monumentální tažení v roli libovolné rasy z obou titulů.

Systémové požadavky

Minimální:

    • Operační systém: BUDE OZNÁMENO

Zdroj: Steam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette