SPAMtopik 2019 - Nostalgická Edícia

Zde se diskutuje o všem možném i nemožném...
orio
Senátoři
Senátoři

SPAMtopik 2019 - Nostalgická Edícia

Příspěvekod orio » ned 12. kvě 2019 16:23:57

Baby, I'm back :cheers: :cheers: :cheers:

Pamätá si tu na mňa ešte niekto? Respektíve, chodí sem ešte niekto? ;)

Vidím, že to tu nejak pomrelo počas mojej neprítomnosti. :hang: Čo je veľká škoda. :x :evil: :grim:

Na týchto smajlov som už aj zabudol :Rsux: :greekssux: :riman: :swrd:

Anyway, pamätá si tu ešte niekto na každoročné vianočné spamtopiky? :spam: Viem, že nie sú vianoce, ale myslím, že je na čase priviesť ich späť. Takže bez ďalšieho otáľania mám na vás prvú otázku (dúfam, že sa to tu trochu rozbehne a nebudem sa rozprávať sám so sebou :( ) :

Ako a kedy ste sa prvýkrát dozvedeli o našom totalwarfore?

Ak si dobre pamätám, tak ja som najprv narazil na moatovu stránku o RTW (aká to bola vlastne doména? rometotalwar.bonusweb.cz, či ) koncom roku 2005 alebo začiatkom 2006. Spočiatku som hľadal len nejaké všeobecné informácie o RTW, ale neskôr som si všimol, že tu je aj diskuzné fórum. Tak som začal čítať miestne diskusie, najprv hlavne o hre a histórii a neskôr aj samozrejme politiku, ktorá tu kedysi bola jedna z najaktívnejších sekcií. Ešte dnes si pamätám, že napr. komunizmus tu bol veľmi populárna téma :mrgreen:

Jediných používateľov, na ktorých si z tohto obdobia spomínam boli raptor, caesar (myslím, že tak sa volal. S raptorom mali dlhé hisotrické diskusie), cassius chaerea a jack (nie som si presne istým nickom, ale mal americkú vlajku v avatari).

Ja som sa ešte nepridal, len som pasívne čítal miestne diskusie. Toto pokračovalo až do februára 2007 (myslím, že to bol 22. február), keď som si konečne vytvoril účet. Škoda, že sme stratili všetky príspevky zo starého fóra. Rád by som si ich znova prečítal :cry:

V každom prípade, tak som sa sem dostal ja. Už to bude pomaly 15 rokov :beer:

A čo vy? Chodí sem ešte niekto? Nájde sa nejaká statočná duša, ktorá zareaguje na moju výzvu? :twisted:

artur 133
Tirones
Tirones

Re: SPAMtopik 2019 - Nostalgická Edícia

Příspěvekod artur 133 » pát 07. čer 2019 1:32:24

Ahoj Orio,

ja si ťa pamätám. Na totalwarforum som prišiel niekedy v ére M2TW. Žiaľ, diskusné fórum postupne začalo upadať približne v období Napoleon Total War, ak si dobre pamätám. Na totalwarforum občas zablúdim a pozriem sa, či nie je niečo nové.

Posledným klincom do rakvy pre fórum boli asi posledné hry Total War. Pravdupovediac, mňa nezaujali natoľko, aby som si ich zahral. Predpokladám, že mnohí starí členovia sú na tom podobne.

Kedysi som si pre MTW2 spravil aj malý mód. Sporadicky si z nostalgie ešte zahrám M2TW a RTW.

Na tomto fóre bola zaujímavá tá rôznorodosť tém. Diskutovalo sa skoro o všetkom. Pamätám si, že ku koncu existovala aj snaha obmedziť politické témy. Nakoniec sa to nezrealizovalo. Konieckoncov o tých témach diskutovali na tomto fóre iba starší členovia a tých bolo čoraz menej, takže vec sa ,,vyriešila" sama.

Okrem tých používateľov, ktorých si vymenoval si ja pamätám aj na týchto používateľov z obdobia M2TW Peacemaker, Alias, Tuniak, Máňa-on. Potom si pamätám aj na používateľa s avatarom Pribinu a jedného, ktorý mal v avatare ,,ženu" z Battlestar Galactica (zrejme to bol robot, v tomto sci-fi svete sa neorientujem a nepoznám meno herečky).

head
Tirones
Tirones

Příspěvekod head » pát 18. říj 2019 2:47:18

Ja jsem chodil na stare forum nekdy v letech 2005-2009(rome a medieval2).Potom prisel empire/nepoleon a to slo dost mimo me.Potom jeste posledni zachrana rome2, ale to byla katastrofa po vydani.Si pamatuju, ze na starym foru to bylo hoodne zivy.No je to skoda jak to dopadlo, ale dalo se to cekat pac ty nove TW hry uz nejsou ono a navic kdyz jsem sem chodil bylo 20 a ted uz mi je pres 30 a clovek nema tolik casu.

Anna Comnena
Principes
Principes

Příspěvekod Anna Comnena » pon 21. říj 2019 13:44:07

taky mi je uz pres 30 a cas nejaky je a jsou i nove moznosti prohlizenu webu/fora, treba z mobilu v praci, co se mi kolem 20 let o necem takovem ani nezdalo :D. Ale nejvetsi upadek tohohle fora nastal, kdyz padlo to stare a smazaly se ty tuny prispevku a nove forum najelo s cistym stitem, lec s minimem starych uzivatelu a uz se to nepodarilo rozjet jako to stare..

head
Tirones
Tirones

Příspěvekod head » pon 21. říj 2019 18:14:07

Jo ja jsem dlouho vubec nevedel, ze naky novy forum je.Navic v roce 2013 zrovna vysel rome2 a to byla celkem katastrofa po vydani...

Zpět na “Volná diskuze”